גירושין
יצירת קשר
* שם מלא:
טלפון:
* דואר אלקטרוני:
* נושא:
* תוכן:
* - שדות חובה

הכול על עורך דין גירושין

עורך דין גירושין אין מה לעשות, והחלטתם שהגיע הזמן לפתוח דף חדש. לשכוח מהכול ולהתחיל מהתחלה. אתם הולכים לעבור תקופה ארוכה ולא קלה וזקוקים לכל עזרה ותמיכה שרק אפשר, החשובה שבניהם היא דרך עורך דין גירושין המומחה בדיני גירושין ומשפחה.
כדאי שתפנימו, אדם זה הולך להיות החבר הכי טוב שלכם בתקופה הקרובה ועתידכם בידיו.
עורך דין גירושין, למה?
תהליך גירושין כולל כמה שלבים שעדיף לכל אחד לעבור עם עורך דין גירושין.
א- דבר ראשון בשביל להתגרש חייבים למצוא עילה התואמת את הדין העברי, עורך דין יעזור לכם למצוא ראייה מתאימה לעילה כזאת. - במידה ונמצאה עילה מתאימה, כדאי לנסות להגיע להסכם ולפשרה ולסיים את הנישואין בצורה יפה בצורת הסכם גירושין. עורך דין יוכל לגשר בין בני הזוג, ולגרום להם להבין עד כמה כדאי לשניהם לבחור בדרך זאת. - במידה ואין ברירה ולא הצליחו להגיע להסכם גירושין, פונים לדרך של הליך גירושין שעלול להיות ארוך, מכור ומתיש. לשם כך צריך עורך דין גירושין שיוליך אסטרטגיה מתאימה שבסופה הלקוח יקבל את דרישותיו.
האיזה עורך דין גירושין כדאי?
הדעות הולכות לכאן ולכאן. יש כאלה שיעדיפו לשכור עורך דין גירושין אגרסיבי שאוהב מלחמות ולהפגין כוח, עורכי דין אלה מרגישים בנוח בסיטואציות אלה ויודעים לנצל וללחוץ בצורה נכונה. יש כאלה שבכלל יעדיפו את הצד השני של המתרס בשכירת עורך דין מתון ומחושב, המעדיף ללכת לדרך של שלום, פשרה וגישור.
עורך דין גירושין טוב הוא עורך דין שיבחר בשני הצדדים. מצד אחד ינסה לעשות את הכול על מנת להגיע לפשרה לטובת שני הצדדים, בצורה המהירה והחלקה ביותר, אך גם יתחיל תוך כדי להכין את הקרקע למקרה של משפט ויכין אסטרטגיה מתאימה ללקוח. סך הכול גירושין הם שלב ממש לא קל בחייו של כל אדם, אל תנסה לנהל את מלחמותיך לבד. פנייה אל עורך דין גירושין היא הדרך הטובה והנכונה להקל גם עליך וגם על שאר בני משפחתך.
כל הזכויות שמורות ©